Tvarkome apleistus sklypus

Parašė S 2018-06-06 0 Komentarai Straipsniai,

 

Įsigijote ar paveldėjote apleistą sklypą ir norite jį prikelti antram gyvenimui? O gal per skubėjimą ir begalę darbų vis nerasdavote laiko pasirūpinti turimu sklypu, kol galiausiai vaizdas ėmė nebedžiuginti? Tuomet apleistų sklypų tvarkymo paslauga yra būtent tai, ko reikia Jums ir Jūsų aplinkai.

 

Kada verta pasinaudoti apleistų sklypų tvarkymo paslauga?

Apleistų sklypų tvarkymo paslauga bus idealus pasirinkimas, jei turite seniai netvarkytą, apleistą sklypą, sodybą, užžėlusią krūmais ar jau kone neįžengiamais brūzgynais. Žinoma, galite šio darbo imtis ir patys, bet tam reikės ne tik daug ištvermės, jėgų, bet ir labai nemažai brangaus Jūsų laiko, reikiamų įrankių. Negana to, uždelsus sutvarkyti apleistą sklypą galite sulaukti nemalonaus laiško iš savivaldybės ir teks sumokėti baudą. Todėl pinigus investuokite atsakingai ir vietoj to, kad tektų mokėti baudą, skirkite tas lėšas profesionaliam ir operatyviam apleisto sklypo sutvarkymui. Jums tereikės mėgautis žiūrint, kaip Jūsų teritorija įgauna visai kitą „veidą“.

 

Apleisto sklypo tvarkymas: kokie darbai atliekami?

Tvarkydami apleistas teritorijas naudojame modernią techniką, todėl net sunkiausi darbai atliekami kokybiškai ir nepriekaištingai. Dažniausiai tvarkant aplinką atliekami tokie darbai:

  • Išpjaunami krūmai, brūzgynai. Jei šį darbą darytumėte patys, tai iškiltų papildoma problema – ką daryti su milžiniška šakų krūva? Mes krūmus ne tik išpjauname, bet ir susmulkiname bei utilizuojame naudodami modernią įrangą, todėl neliks jokių ženklų, kad sklypas buvo apaugęs brūzgynais.
  • Nupjaunama seniai pjauta, aukšta žolė.
  • Iškertami storesni krūmai, nupjaunami sklype nereikalingi medžiai ir išvežama mediena. Visos nuo kirtimo ir pjovimo likusios atliekos, šakos susmulkinamos ir sunaikinamos.
  • Jei teritorijoje auga obelys, kriaušės ar kiti vaismedžiai, serbentai, agrastai ar kiti vaiskrūmiai, jie nugenimi, o šakos taip pat susmulkinamos, kad neprimintų apie neseniai čia buvusią apleistą zoną.
  • Išvalomi teritorijoje esantys vandens telkiniai.
  • Surenkamos ir išvežamos teritorijoje esančios šiukšlės.

 

Koks rezultatas?

Žinoma, kyla klausimas, koks vaizdas bus po tvarkymo darbų? Patvirtiname, kad sklypas bus tvarkingas ir puikiai atrodys. Nepaliekama medžių ir krūmų kelmų, šakų, pjuvenų, todėl papildomų darbų po tvarkymo tikrai nebebus.

Jei reikia, sutvarkius teritoriją galime atlikti tolesnius darbus, kad Jūsų sklypas būtų reprezentatyvus, pavyzdžiui, išlyginti gruntą, suformuoti reljefą pagal Jūsų poreikius, pasėti veją, apželdinti teritoriją.

 

Raktožodžiai: Tvarkome apleistus sklypus